PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA I TRWAŁE SUFITY NAPINANE

 

Grupa specjalistów z kompanii "Avantgarde", jaka znajdujecie w Krakowie zajmujemy się produkcją i montażem sufitów napinanych. Używamy materiałów tylko najwyższej jakości od prowadzących europejskich producentów.

 

Oferowane sufity napinane są produktem oryginalnym i posiadają wszelkie atesty i certyfikaty (np. certyfikat niepalności) dopuszczające do stosowania zarówno w mieszkaniach prywatnych, domach jednorodzinnych jak i w lokalach użyteczności publicznej. Produkowane są według najwyższych europejskich i międzynarodowych standardów.

 

Każdy sufit napinany wykonywany jest pod konkretne zamówienie, a więc każdy sufit charakteryzuje się unikalnym kształtem, rozmiarem i kolorem. Jest to rozwiązanie długotrwałe, nie wymagające dodatkowych nakładów przez długi okres użytkowania, gdyż nie tracą swoich walorów.

 

Dzięki niezwykle nowoczesnemu i funkcjonalnemu wykończeniu wnętrz nasze sufity napinane zdobywają coraz większe uznanie naszych klientów.

 

 

Producent sufitów napinanych

 

Tworzymy nietuzinkowe sufity napinane. Jako producent proponujemy szeroki wachlarz możliwości, zapewniający dopasowanie poszczególnych elementów do indywidualnych preferencji i potrzeb Klientów.

 

Przygotowujemy konstrukcje utrzymane w dowolnej kolorystyce. Bogactwo materiałów powala na uzyskanie odmiennego efektu wizualnego – satynowego, metalicznego, matowego, połyskującego. Wykonujemy także sufity napinane w wersji z fotodrukiem. Od wybranego materiału i charakteru jego wykończenia uzależniona jest cena.

 

Będąc producentem zapewniamy także kompleksową usługę montażową. Służymy fachową wiedzą i zapewniamy profesjonalne doradztwo. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia i atrakcyjną cenę.

 

 

Zalety sufitów napinanych Design Zastosowanie sufitów napinanych

Sufity napinane to nowoczesny rodzaj sufitów podwieszanych, które spełniają jednocześnie wiele funkcji:

  • Wykorzystywane są jako element dekoracyjny;
  • Powiększają optycznie przestrzeń;
  • Mogą obniżać zbyt wysokie pomieszczenia; Zasłaniają pęknięcia i wady istniejącego sufitu jak i również umieszczone pod stropem instalacje;
  • Izolują wnętrza przed zalaniem i hałasem oraz chronią przed utratą ciepła;
  • Sufity napinane dają możliwość uzyskania powyższych efektów znacznie łatwiej niż tradycyjne sufity podwieszane.

 

Posiadają co najmniej 12-letnią gwarancję!

Naszym klientom proponujemy nowoczesne sufity. Pomagamy dobrać odpowiedni kolor, fakturę oraz omówimy wszystkie niezbędne szczegóły do urzeczywistnienia indywidualnych życzeń.

 

Ze względu na swoje właściwości estetyczne i praktyczne, nowoczesne sufity napinane są doskonałym produktem rozwiązującym problemy techniczne a jednocześnie oferującym unikalny design i funkcjonalność (dzięki szerokiej gamie materiałów). Bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z różnorodnym oświetleniem (np. LED, halogeny, itp), montowanym bezpośrednio w suficie napinanym, a także pod lub nad nim.

 

Sufity napinane mogą mieć dowolną geometrię (np. kwadrat, prostokąt, owal, kolisty, łukowy, itp.) oraz bardzo szeroką gamę kolorów, występującą w kilku rodzajach powierzchni (np. matowy, satynowy, metaliczny i perlmutte). Umożliwiają szybką odmianę wnętrza i podnoszą komfort użytkowania. Brak konieczności ciągłego malowania i odnawiania oraz duża wytrzymałość są cechami, które doceni każdy użytkownik.

 

Wybrane wzory oferowanych przez nas rozwiązań można zobaczyć w "Galerii zdjęć".

Nowoczesny sufit napinany znajduje szeroki zakres zastosowań. Wykorzystywany jest zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w obiektach użyteczności publicznej i instytucjach, hotelach, obiektach sportowych, centrach odnowy biologicznej i wszędzie tam, gdzie efektowny wygląd pomieszczeń ma ogromne znaczenie. Szybka instalacja, niska cena oraz doskonałe rezultaty sprawiają, że sufity napinane są chętnie stosowane przy zamaskowaniu starszych, nierównych, zabrudzonych powierzchni.

 

Sprawdź naszą galerię:

 

 

Sufit napinany a sufit podwieszany z płyt GK

 

W porównaniu do sufitów podwieszanych z płyt kartonowo-gipsowych, które przeważnie co 2-3 lata należy odświeżać / malować - sufity napinane nie wymagają malowania. Tradycyjne sufity podwieszane pękają zazwyczaj w miejscach łączenia, nie są odporne na wilgoć, wodę, zalanie oraz grzyb, nie są zmywalne, podczas gdy sufity napinane posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy.

 

Cena montażu sufitu napinanego jest porównywalna z wykonawstwem sufitu podwieszanego z płyt kartono-gipsowych.

 

Sufity napinane posiadają 12-letnią gwarancję!

 

Krótszy czas montażu w porównaniu do innych sufitów (zaledwie kilka godzin).

 

Możliwość wykonania całej gamy kolorów, faktur oraz projektów niestandardowych.

 

 

Cennik sufitów napinanych