Sufit napinany z fotodrukiem


LOKALE WIDEO MIESZKANIA FOTODRUK

Poznaj nasze realizacje i możliwości!

Propozycja dla miłośników niebanalnych rozwiązań. Sufit napinany z nadrukiem to doskonały pomysł na oryginalną, a przy tym funkcjonalną aranżację wnętrza. Możliwości są tutaj praktycznie nieograniczone ? realizujemy zamówienia na sufity napinane z fotodrukiem dowolnego zdjęcia czy też grafiki wybranej przez klienta. Może to być fotografia z prywatnego albumu, logo firmowe, motyw gwieździstego nieba, grafika z krajobrazem, imitacja dzieła sztuki i znacznie więcej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania klienta, dlatego stworzenie sufitu napinanego z nadrukiem według projektu klienta nie stanowi dla nas problemu.


Takie rozwiązanie nie tylko przykuwa uwagę i nadaje wnętrzom charakteru. To również niezwykle praktyczne rozwiązanie, które stanowi doskonałą barierę akustyczną i termiczną. Niewątpliwą zaletą jest także możliwość zasłonięcia niedoskonałości takich jak pęknięcia czy też umieszczonych pod stropem instalacji. To również prosty sposób na optyczne powiększenie pomieszczeń.


Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć naszych przykładowych realizacji zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej.