Cennik


Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i konkretna cena za sufit zależy od wielkości zamówienia, montażu oświetlenia, rodzaju sufitu, i skomplikowania zamówienia.

Sposoby wykorzystania oferowanego przez nas rozwiązania są wręcz nieograniczone. W naszej firmie można wybrać sufit napinany w wielu różnych kolorach oraz wzorach (chociażby gładki czy zadrukowany). Jednocześnie wygląd tego typu instalacji jest innowacyjny i z pewnością zwróci uwagę Twoich gości.

Ile kosztuje sufit napinany?

Cena sufitu napinanego nie jest z góry określona. Do każdego zamówienia podchodzimy bowiem indywidualnie, oferując rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb oraz upodobań klientów. Dlatego też wycena jest realizowana indywidualnie, w oparciu o ustalone parametry techniczne.

Zawsze dbamy o całkowite zadowolenie klienta, dlatego oprócz samej konstrukcji proponujemy także szereg usług dodatkowych, takich jak chociażby montaż oświetlenia. Jest to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, które nada osobliwego klimatu Twojemu pomieszczeniu. Jednocześnie wykorzystanie diod LED sprawia, że eksploatacja będzie stosunkowo tania.